O nas

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem kosmetyków SeneGence w Polsce i w Unii Europejskiej. 

Filozofia

Firma SeneGence powstała w USA. Przyświeca jej idea tworzenia zdrowych, naturalnych kosmetyków dostosowanych do potrzeb wszystkich kobiet - niezależnie od  tego ile mają lat, co robią i gdzie mieszkają.

Joni Rogers-Kante, założycielka i prezes firmy SeneGence, chciała stworzyć linię najwyższej jakości naturalnych produktów, które nie tylko poprawią urodę, ale dadzą kobietom możliwość rozwoju i kariery zawodowej, opartej na planie, który stworzyła, na długo zanim powstał pierwszy produkt. „Wiedziałam dokładnie co i dla kogo chcę stworzyć – potrzebowałam kogoś, kto mógłby mi w tym pomóc”.

SeneGence zaistniała na rynku w 1999 roku, jako firma produkująca nowy, unikatowy produkt. Zapewniająca długotrwały efekt, szminka LipSense szybko stała się kultowa. To ona dała początek całej gamie wysokiej jakości kosmetyków  do pielęgnacji skóry twarzy. Jednocześnie firma SeneGence umożliwiła karierę i rozpoczęcie własnego biznesu kobietom na całym świecie - dając początek rodzinie SeneGence. Obecnie firma znana jest w kilkudziesięciu krajach, a teraz także w Polsce.

Czym jest SeneGence? To Senescence + Inteligencja + Synergia = SeneGence

ŚRODOWISKO

Joni zwiedziła świat, szukając składników, których nie mogła znaleźć w USA. Podróże zaprowadziły ją na Wysypy Vanuatu na Płd. Pacyfiku, skąd pochodzą komponenty produktów SeneGence. Naukowcy z laboratorium SeneGence połączyli zioła i składniki naturalne ze składnikami znanymi w kosmetologii. Produkty SeneGence cenione są również za naturalne właściwości chroniące przed promieniami UV i to bez dodatkowych środków chemicznych! SeneGence może poszczycić się osiągnięciami w zakresie przeciwdziałania starzeniu się skóry, a przede wszystkim wykorzystania długotrwałych technologii koloru na bazie własnych opatentowanych receptur. Kosmetyki SeneGence są przyjazne dla środowiska.

  STANDARDY SeneGence:

.  Nie testujemy produktów na zwierzętach – (testy robimy na sobie).

. Nie używamy produktów pochodzenia zwierzęcego – (tylko alternatywne, roślinne).

. Składniki naszych produktów – występują naturalnie -  w przyrodzie.

. Nasze produkty są robione zgodnie z  zasadami FDA (Urząd Ochrony Konsumenta).

. Nasza produkcja jest zgodna z zasadami cGMP (genetyczne modyfikacje).

. Nasza kosmetyki produkowane są w USA.

Nasze strony używają cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
x